Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaBasketbollBoksPortofoli
 Eventet e Ardhshme
SK TIRANA - KS VLLAZNIA
(22/04/2017)
KF PARTIZANI - KF TEUTA
(23/04/2017)
 Event i Afert
 SK TIRANA - KS VLLAZNIA
SK TIRANA do të përballet me KS VLLAZNIA në stadiumin P.S ASLLAN RUSI. Ndeshja zhvillohet më 22/04/2017 19:00 dhe është e vlefshme për PLAYOFFS 2016 - 2017.
 KF PARTIZANI - KF TEUTA Datë: 23/04/2017 Ora: 19:00
KF PARTIZANI do të përballet me KF TEUTA në stadiumin SELMAN STERMASI. Ndeshja zhvillohet më 23/04/2017 19:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2016 - 2017.
Evetet Kryesore
    Basketboll
    Futboll
    Asllan Rusi
    Selman Stermasi
    SK TIRANA - KS VLLAZNIA
    KF PARTIZANI - KF TEUTA
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: