Superliga Shqiptare
  October 5, 2022

  Analiza e “Abissnet Superiore” / Ja skuadrat më efikase në krosime dhe lojën nga krahët

  Të sulmosh në qendër apo nga krahët? Kjo është një dilemë që mundon trajnerët dhe…
  Futboll Femra
  October 5, 2022

  Europiani U-19 për vajza / Shqipëria e nis me një triumf ndaj Letonisë, fiton edhe Rumania

  Janë luajtur sot dy ndeshjet e para të Grupit B në Eliminatorët e Kampionatit Europian…
  Superliga Shqiptare
  October 5, 2022

  Dalin në shitje biletat për ndeshjen KF Tirana – KF Laçi, ja ku do të luhet dhe çmimet e biletave

  Kompania T-Ticket këtë të mërkurë lajmëron se ka nisur shitja e biletave për përballjen e…
  FUTBOLL BOTA
  October 3, 2022

  Hidhet shorti për Champions League, Vllaznia përfundon në grupin e ‘ferrit’. Ja kundërshtaret …

  Vllaznia e Shkodrës ka arritur të shkruaj historinë e futbollit shqiptar, pasi është bërë skuadra…
  Evente
  August 25, 2022

  Florian Marku na pret në “Air Albania”, dita për rripin e WBC Silver

  Florian Marku kundër Miguel Parra Ramirez do të jetë dueli kryesor i “Homecoming”, që zhvillohet…
  Uncategorized
  August 24, 2022

  Kalaja drejt rikthimit në Superiore, shfaqet te klubi kryeqytetas

  Arlind Kalaja mund të luajë sërish në Superiore sezonin e ardhshëm, pas një eksperience të…
   Back to top button