Life Style

Laçi zbret në ‘Elbasan Arena’ në kërkim të ëndrrës europiane/ Ja çmimet e biletave

T-Ticket lajmëron daljne në shitje të biletatave për ndeshjen KF Laçi – FC Petrocub, ku ku kurbinasit më datë 28 korrik do të kërkojnë me çdo kusht kalimin në fazën tjetër të UEFA CONFERENCE LEAGUE pasi vijnë të avantazhuar nga barazimi i takimit të parë në transfertë ❗
Biletat mund ti gjeni në biletaritë pranë Selman Stërmasit dhe asaj pranë Elbasan Arena.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button