Uncategorized

Kalaja drejt rikthimit në Superiore, shfaqet te klubi kryeqytetas

Arlind Kalaja mund të luajë sërish në Superiore sezonin e ardhshëm, pas një eksperience të shkurtër në Suedi.

Sulmuesi i krahut të majtë është shfaqur në stërvitje me Partizanin, sikurse shkruan “Panorama Sport”.

Ende nuk ka zyrtarizim nga ana e klubit të kuq. Kalaja në Superiore ka luajtur me Vllazninë, Kukësin, Kastriotin dhe Teutën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button